Görüşler / Gökcen Turgut - Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı

Gökcen Turgut - Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı - ( Finansal Modelleme Eğitimi - Excel Uygulamalı )

“Bu eğitimin bizlere sunulmasına ve konusunda uzman olan Serdar Kaya Bey'in eğitmen olarak bu eğitim için seçilmesine katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. 

Eğitmenin konu hakimiyeti, anlatım ve iletişim becerisi çok üst düzeydeydi.  Eğitmen; eğitim konusunu katılımcıları sıkmadan örneklerle destekledi, eğitim sırasında sorduğu sorularla katılımcıların derse odaklanmalarını sağladı, katılımcıların sorularına sıkılmadan ve soru soranın cesaretini kırmadan cevap verdi.

Bu eğitim sayesinde, finansal modelleme ile ilgili daha önceden kendi çabalarımla öğrenmeye çalıştığım birçok kavramı pekiştirdiğimi; dersteki örnekleri gözümün önüne getirerek farklı senaryolar ile ilgili kendimden daha emin bir şekilde yorum yapabildiğimi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Bu değişim ve gelişimimde Serdar Kaya Bey'in katkısının muazzam olduğunu düşünüyorum. Son olarak Serdar Kaya Bey'in bu eğitimini, ezber etmekten, idrak etmek aşamasına geçmenin memnuniyetini yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim.”

Yukarı Git